Platin360 x Logo İşbaşı İşbirliği

Logo İşbaşı; Kurumsal iş yazılımları sektöründe 1984’ten beri sektör lideri olarak çözümler geliştiren Logo Yazılım’ın web tabanlı e-fatura ve ön muhasebe programıdır. Mikro ölçekli işletmelerin hayatını kolaylaştırmak motivasyonu ile ortaya çıkan Logo İşbaşı, kullanan her on kişiden dokuzunun memnun kalıp önerdiği, 60.000’den fazla işletme tarafında tercih edilerek sektörde öne çıkmaktadır.

PlatinMarket ve Platin360, Logo İşbaşı ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Pazar yerlerinden ve E-ticaret sitenizde oluşan siparişlerinizi Logo İşbaşını kullanarak kolayca faturalandırabilirsiniz.

Logo İşbaşı, mikro ölçekli işletmelerin hayatını kolaylaştırmak ve dijital dönüşümüne ortak olma amacıyla ortaya çıkmıştır. Takip etmesi zor, uğraştırıcı fakat bir o kadar da takibi önemli ve gerekli olan ön muhasebe işlemlerini mikro kobiler için her an her yerden erişilebilir ve kolaylıkla takip edilebilir hale getirmiştir.
Herhangi bir kurulum ve eğitim gerektirmeden saniyeler içinde kaydolup bilgisayar, tablet ya da cep telefonları ile internet erişimi olan her yerden tüm ön muhasebe işlemlerinin yapılabildiği Web Tabanlı Ön Muhasebe ve e-Fatura Programı olarak ortaya çıkan Logo İşbaşı, mikro işletmelerin temel ön muhasebe ve e-Fatura/e-Arşiv fatura ihtiyaçlarını karşılarken işlerini kolaylaştıracak ücretsiz entegrasyonlarla her geçen gün gelişim sağlamaktadır.

Dijital dünyanın sağladığı avantajları sunan web tabanlı ön muhasebe programı Logo İşbaşı ön muhasebe tutma ve e-belge oluşturup göndermenin en hızlı ve kolay aynı zamanda güvenilir yöntemidir.

  • Kullanımı oldukça kolay olan ve herhangi bir eğitim gerektirmeyen Logo İşbaşı’nı laptop, tablet ya da cep telefonu gibi mobil cihazlarınızla internet erişimi olan her yerden kullanabilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların hızla uyum sağlamasını sağlayarak karmaşık finansal işlemleri yönetmek için kolay bir kullanıcı deneyimi sunar.
  • Bulut tabanlı yapısı sayesinde, herhangi bir sunucu veya kurulum gerektirmez. İnternet erişimi olan her yerden işleri kolaylıkla sürdürme imkânı ve işletmelere esneklik sağlar.
  • Web tabanlı yapısı ile işletmelerin kurulum, bakım ve güncelleme gibi masraflardan tasarruf etmelerini sağlar.
  • Logo İşbaşı ile internet erişimi olan her yerden kolayca alacak ve borç takibinizi gerçekleştirebilir, gelir giderinizi takip edebilir ve saniyeler içinde faturanızı kesip anında müşterilerinize gönderebilirsiniz.
  • Stok takibi ile sayede işletmelerin stoklarını etkin bir şekilde yönetmelerini ve müşteri taleplerini zamanında karşılamalarını sağlar.
  • Entegrasyon sayesinde, gerçekleştirdiğiniz satışlar otomatik olarak Logo İşbaşı’na aktarılır ve el değmeden faturalandırılır. Bu da işletmelerin zamandan tasarruf etmesini sağlar.
  • Ürünlerinizin stok takibi yapmak oldukça kolaylaşır ve stokların etkin bir şekilde yönetilmesini, müşteri taleplerinin zamanında karşılamalarını sağlar.
  • İşletmelerin online satış süreçlerini daha verimli hale getirirken aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırır ve rekabet avantajı sağlar.

PlatinMarket müşterilerine özel Logo İşbaşı %20 İndirimli!

Logo İşbaşı ve PlatinMarket müşterilerine özel avantajlı fiyat teklifinden yararlanmak isterseniz “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Logo İşbaşının alanında uzman danışmanları en kısa sürede sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi ve avantajlı fiyat teklifini paylaşacaktır.

Ön Başvuru Formu