Fiyatlar

ÜCRETLENDİRME

14 GÜN KOŞULSUZ PARA İADE GARANTİSİ

Standart paketimizi aşağıda bulunan tabloda inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sisteme giriş yaparak sadece kullanmak istediğiniz modülleri de satın alabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Pakete dahil hizmetlere ek olarak aşağıdaki özellikleride içerir

Tüm özellikler için tıklayın
14 gün boyunca
Ücretsiz

Standart Paket

Pakete dahil hizmetlere ek olarak aşağıdaki özellikleride içerir

Tüm özellikler için tıklayın
/ yıl

Pakete Dahil Modül ve Hizmetler

Ücretli Modül ve Hizmetler

Sıkça Sorulan Sorular

Bir hesap açarak ücretsiz bir şekilde 14 gün kullanabilirsiniz. Beğenmeniz durumunda satın alabilirsiniz.

Platin360 ile Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11 gibi bir çok pazaryeri platformlarının entegrasyonları mevcuttur. Bu sayı sürekli artmaktadır.

E-Ticaret sitesi entegrasyonları kısmında PlatinMarket, İdeasoft, Ticimax ve İkas platformları ile entegre çalışabileceksiniz.

Muhasebe programlarında Logo, Mikro, Nebim, Akınsoft başta olmak üzere bir çok muhasebe ve Erp sistemi ile entegrasyonumuz vardır.

Platin360 olarak kurulum aşamalarında ve sonrasında teknik desteğimiz her zaman sizinle oluyor. Dilediğiniz zaman destek departmanımızı arayarak teknik destek hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Haftalık canlı eğitim videolarımız ile sürekli bilgilerinizi güncel tutuyoruz.

Platin360 yeni nesil entegrasyon sistemimizi ücretsiz hesap açarak 14 gün boyunca kullanabilirsiniz. Sonrasında beğendiğiniz takdirde satın alabilirsiniz.

İlk 14 gün ücretsiz kullanım hakkınız mevcuttur. Satın aldıktan sonraki 14 gün içinde dilediğiniz zaman hiçbir şartsız iade talep edebilirsiniz.

Platin360 yıllık lisanslama modeli ile çalışmaktadır. Lisans sürenizin bitiminde kredi kartı veya havale ile ödemenizi yaparak 1 yıllık daha kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Tüm işlemleri paneliniz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Platin360’ta satın aldığınız paketin içeriğini lisans süreniz boyunca ekstra bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ücretli olarak satılan ekstra uygulamaları satın almanız durumunda ekstra ücret ödeyebilirsiniz.

Platin360 olarak gerçekleştirdiğiniz hiç bir satıştan komisyon almıyoruz.

Platin360 paket kullanım lisansınız bitmeden 30 gün önce size bildirim ve e-posta ile lisansınızın bitmekte olduğu bildirilecektir. Dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz havale ile ödemenizi yapıp lisans sürenizi otomatik olarak sistem tarafında uzatabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İstermisiniz?

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.