Muhasebe & Erp Entegrasyonları

E-ticaret siteniz, Pazaryerleri mağazalarınız, Erp ve Muhasebe programınız birbiriyle her zaman bağlı kalır.

Paraşüt Entegrasyonu

 Paraşüt entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Platin360’a eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Bizim Hesap Entegrasyonu

 Bizim Hesap entegrasyonumuz ile tüm kanallardan gelen siparişler Bizim Hesap sistemine gönderilir. E-Fatura süreçleriniz için hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Nebim Entegrasyonu

 Nebim entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Nebim’e eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Logo Entegrasyonu

 Logo entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Logo’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Dia Entegrasyonu

 Dia entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Dia’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Akınsoft Entegrasyonu

 Akınsoft entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Akınsoft’ta eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Mikro Entegrasyonu

 Mikro entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Mikro’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Netsim Entegrasyonu

 Netsim entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Netsim’e eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Netsis Entegrasyonu

 Netsis entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Netsis’e eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Eta Entegrasyonu

 Eta entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Eta’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Dolphin Entegrasyonu

 Dolphin entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Dolphin’e eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

ProDev Entegrasyonu

 ProDev entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca ProDev’e eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Webticari Entegrasyonu

 Webticari entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Webticari’ye eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

LucaKoza Entegrasyonu

 LucaKoza entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca LucaKoza’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Ekoticari Entegrasyonu

 Ekoticari entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Ekoticari’ye eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Sysmond Entegrasyonu

Sysmond entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Sysmond’a eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Luca Entegrasyonu

 Luca entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Luca’ya eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Barsoft Entegrasyonu

 Barsoft entegrasyonumuz ile ürünleriniz hızlıca Barsoft’a eklenir. Stok, Fiyat, Ürün güncellemeleri çok yönlü olarak yapılır.

Detaylı Bilgi İstermisiniz?

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.