Dolphin Yazılım Entegrasyonu

Platin360 ile Dolphin Yazılım Entegrasyonu

Platin360’ın Dolphin Yazılım Entegrasyonu, işletmenizin e-ticaret siteleri ve online pazar yerlerinden gelen siparişlerini Dolphin Yazılım programı ile kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Platin360, Dolphin Yazılım’a entegre edildiğinde, ürün katalogunuzu Dolphin Yazılım üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Ürünlerinizin görselleri, özellikleri, stok durumları, fiyatları ve seçenekleri gibi bilgileri görebilir, e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı kolayca oluşturabilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Dolphin Yazılım Entegrasyonu ile, siparişlerinizi otomatik olarak Dolphin Yazılım programına aktarabilirsiniz. Bu sayede, müşterilerinizin siparişleri hızlı bir şekilde işlenir ve ürünlerinizin teslimat süresi azaltılır. Ayrıca, tedarik zincirinizdeki envanteri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz, böylece stok seviyelerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Platin360’ın Dolphin Yazılım Entegrasyonu, işletmenizin satış işlemlerini daha hızlı, verimli ve doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Bu da işletmenizin müşteri memnuniyetini artırır ve rekabet avantajı sağlar.