ProDev Entegrasyonu

Platin360 ile ProDev Entegrasyonu

Platin360’ın Prodev Entegrasyonu, işletmenizin e-ticaret siteleri ve online pazar yerlerinden gelen siparişlerini Prodev programı ile anında yönetmenizi sağlar.

Prodev’e entegre edildiğinde, ürün kataloğunuzu kolayca yönetebilirsiniz. Ürünlerinizin görselleri, özellikleri, stok durumları, fiyatları ve seçenekleri gibi bilgileri tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı oluşturmak ve siparişlerinizi takip etmek de çok kolaydır.

Prodev Entegrasyonu ile, müşteri siparişlerinizin Prodev programına otomatik olarak aktarılması, siparişlerin hızlı ve doğru bir şekilde işlenmesini sağlar. Bu da müşteri memnuniyetini artırır ve işletmenizin imajını güçlendirir. Ayrıca, tedarik zincirinizdeki envanteri gerçek zamanlı olarak takip ederek, stok seviyelerinizi optimize edebilirsiniz.

Platin360’ın Prodev Entegrasyonu, işletmenizin satış süreçlerini daha hızlı, verimli ve kolay hale getirir. Bu sayede, işletmeniz daha rekabetçi hale gelir ve müşteri memnuniyetini artırarak uzun vadeli başarıya ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İstermisiniz?

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.