Tek Panelden Pazaryerlerinde satınE-ticaret sitenizde satınStoklarınızı kolayca yönetinSiparişlerinizi yönetinE-Faturanızı oluşturunKargolarınızı yönetin

Tüm e-ticaret süreçlerinizi hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde 360 derece yönetin

Entegrasyon Süreçleriniz Kolaylaşıyor

Online satışları kolaylaştırın, zamandan tasarruf sağlayın ve pazar yerlerinde hızla büyümenin keyfini sürün.

Pazaryeri Entegrasyonları

Çoklu satış kanallarınızı kolayca yönetin

Çok kanallı satışların karmaşıklığına hakim olun. Kolayca e-ticaret süreçlerinizi tek ekrandan yönetin.

Her zaman ve her yerde kullanın

Platin360 tamamen mobil uyumlu yönetim paneli ile işiniz her zaman yanınızda.

Kesintisiz Entegrasyon

Platin360, Microsoft Azure bulut teknolojisinin güvenliği ve sürekli çalışması sayesinde, işletmenize kesintisiz bir entegrasyon deneyimi sunar.

19 Yılık E-Ticaret Tecrübesi

2004 yılından bugüne e-ticaret altyapı alanında hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile çözüm odaklı teknik destek her zaman sizinle.

platin360-banner

Platin360 ile

Çok kanallı e-ticaretin gücünü keşfedin!

Platin360 yeni nesil e-ticaret entegrasyonu çözümleri, tüm kanalları tek bir platformda birleştirerek, işletmenizin çok kanallı e-ticaretin faydalarını keşfetmesine olanak tanır.
Bu şekilde, müşterilerinizin en çok kullandığı platformlarda ürünlerinizi sergileyebilir, daha fazla müşteriye ulaşabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
Çok kanallı e-ticaretin gücünü keşfedin ve işletmenizi daha geniş bir kitleye tanıtmak için Platin360 kullanın.

Sipariş Yönetimi

Platin360 e-ticaret entegrasyon yönetimi ile pazaryerleri ve e-ticaret sitenizden gelen siparişleri tek panelden kolayca yönetin

Read More +

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi Platin360’a ekleyerek tüm kanallarda aynı açıklama ve görseller ile otomatik olarak listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Read More +

Varyant Yönetimi

Platin360’a tüm ürünlerinize dilediğiniz kadar Renk, Beden, Numara gibi varyant ekleyebilirsiniz. Her varyanta ayrı stok, fiyat ve fotoğraf eklenebilir.

Read More +

Stok Yönetimi

Platin360’a eklediğiniz ürünlerin bir kanalda satışı gerçekleştiği zaman, diğer satış kanallarında anında stok güncellenir.

Read More +

Fiyat Yönetimi

Platin360 sistemine eklediğiniz ürünlerin her kanal için fiyatını ayrı ayrı belirleyebilir ve komisyonları otomatik olarak yönetebilirsiniz.

Read More +

Kur Yönetimi

Platin360 sistemine eklediğiniz ürünleri döviz kurları üzerinden fiyatlayabilirsiniz. Kurlar anlık olarak çevrilip pazaryerlerine TL olarak aktarılır.

Read More +

Pazaryeri Mesaj Yönetimi

Platin360 ile pazaryerlerinde bulunan mağazalarınıza gelen tüm müşteri mesajlarını tek panelden görebilir ve cevaplayabilirsiniz.

Read More +

E-Fatura Entegrasyon Modülü

Fatura kesmek için 3. bir program kullanmanıza gerek kalmadan anlaşmalı servis sağlayıcılarımız üzerinden e-fatura gönderin.

Read More +

Kargo Entegrasyon Modülü

Kargo entegrasyon modülü ile siparişe ait kargo işlemlerini ister otomatik ister manuel şekilde kolay ve hızlı bir biçimde yönetin.

Read More +

Platin360 ile tüm e-ticaret işleriniz tek panelde

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki görüşlerine göz atın

Müşteri memnuniyeti, bizim işimizin ana hedeflerinden biridir ve bu hedefi gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini dinliyoruz ve bunları en iyi şekilde karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

PLATİN360 E-TİCARET BLOG

Son Yazılar

e-ticaret ekosistemi ve şirketimiz hakkında güncel haberlere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.